unnamed-33 Slajd 1 Slajd 2 Slajd 3 unnamed-34

Rozkłady jazdy

Z Nowego Sącza do Krynicy Zdrój, Muszyny, Szczawnika

PrzystankiD6,7,+D6,7SD6,7DD6DD,6,7,+DSD,6,76D7
N.S.Dw.PKS stanowisko 5 4:45 4:45 5:00 5:05 5:15 5:35 5:35 6:00 6:20 6:25 6:45 7:05 7:35 7:55 8:10 8:50 8:45 9:00
N.S. ul. Batorego 4:48 4:48 5:03 5:08 5:18 5:38 5:38 6:03 6:23 6:28 6:48 7:08 7:38 7:58 8:13 8:53 8:48 9:03
N.S. Dw. PKP 4:51 4:51 5:06 5:11 5:21 5:41 5:41 6:06 6:26 6:31 6:51 7:11 7:41 8:01 8:16 8:56 8:51 9:06
N.S. Zawada  5:00 5:00 5:15 5:20 5:30 5:50 5:50 6:15 6:35 6:40 7:00 7:20 7:50 8:10 8:25 9:05 9:00 9:15
Nawojowa  5:03 5:03 5:18 5:23 5:33 5:53 5:53 6:18 6:38 6:43 7:03 7:23 7:53 8:13 8:28 9:08 9:03 9:18
Frycowa  5:07 5:07 5:22 5:27 5:37 5:57 5:57 6:22 6:42 6:47 7:07 7:27 7:57 8:17 8:32 9:12 9:07 9:22
Maciejowa  5:10 5:10 5:25 5:30 5:40 6:00 6:00 6:25 6:45 6:50 7:10 7:30 8:00 8:20 8:35 9:15 9:10 9:25
Łabowa 5:14 5:14 5:29 5:34 5:44 6:04 6:04 6:29 6:49 6:54 7:14 7:34 8:04 8:24 8:39 9:19 9:14 9:29
Kotów 5:17 5:17 5:32 5:37 5:47 6:07 6:07 6:32 6:52 6:57 7:17 7:37 8:07 8:27 8:42 9:22 9:17 9:32
Nowa Wieś  5:18 5:18 5:33 5:38 5:48 6:08 6:08 6:33 6:53 6:58 7:18 7:38 8:08 8:28 8:43 9:23 9:18 9:33
Roztoka Wielka k/Kr. 5:24 5:24 5:39 5:44 5:54 6:14 6:14 6:39 6:59 7:04 7:24 7:44 8:14 8:34 8:49 9:29 9:24 9:39
Mochnaczka 5:28 5:28 5:43 5:48 5:58 6:18 6:18 6:43 7:03 7:08 7:28 7:48 8:18 8:38 8:53 9:33 9:28 9:43
Krynica Zdrój  5:33 5:33 5:48 5:53 6:03 6:23 6:23 6:48 7:08 7:13 7:33 7:53 8:23 8:43 8:58 9:38 9:33 9:48
Krynica Zdrój UM 5:40 5:40 5:55 6:00 6:10 6:30 6:30 6:55 7:15 7:20 7:40 8:00 8:30 8:50 9:05 9:45 9:40 9:55
Krynica Zdrój Szpital 5:44 5:44 5:59 6:04 6:14 6:34 6:34 6:59 7:19 7:24 7:44 8:04 8:34 8:54 9:09 9:49 9:44 9:59
Krynica Zdrój Dolna 5:49   6:04 6:09 6:19 6:39 6:39 7:04 7:24 7:29 7:49 8:09 8:39 8:59 9:14 9:54 9:49 10:04
Powroźnik PKP 5:52   6:07 6:12 6:22 6:42 6:42 7:07 7:27 7:32 7:52 8:12 8:42 9:02 9:17 9:57 9:52 10:07
Muszyna Rynek 5:58   6:13 6:18 6:28 6:48 6:48 7:13 7:33 7:38 7:58 8:18 8:48 9:08 9:23 10:03 9:58 10:13
Złockie Szkoła     6:16     6:51 6:51   7:36   8:01 8:21 8:51 9:11 9:26 10:06 10:01 10:16
Szczawnik      6:20     6:55 6:55   7:40   8:05 8:25 8:55 9:15 9:30 10:10 10:05 10:20
PrzystankiD6D7,+D,6D6D,7S,6D7D6D7,+D6D
N.S.Dw.PKS stanowisko 5 9:20 09:30 10:00 10:05 10:25 10:50 11:15 11:25 11:50 12:15 12:10 12:40 12:55 13:10 13:05 13:40 13:45 14:05
N.S. ul. Batorego 9:23 09:33 10:03 10:08 10:28 10:53 11:18 11:28 11:53 12:18 12:13 12:43 12:58 13:13 13:08 13:43 13:48 14:08
N.S. Dw. PKP 9:26 09:36 10:06 10:11 10:31 10:56 11:21 11:31 11:56 12:21 12:16 12:46 13:01 13:16 13:11 13:46 13:51 14:11
N.S. Zawada  9:35 09:45 10:15 10:20 10:40 11:05 11:30 11:40 12:05 12:30 12:25 12:55 13:10 13:25 13:20 13:55 14:00 14:20
Nawojowa  9:38 09:48 10:18 10:23 10:43 11:08 11:33 11:43 12:08 12:33 12:28 12:58 13:13 13:28 13:23 13:58 14:03 14:23
Frycowa  9:42 09:52 10:22 10:27 10:47 11:12 11:37 11:47 12:12 12:37 12:32 13:02 13:17 13:32 13:27 14:02 14:07 14:27
Maciejowa  9:45 09:55 10:25 10:30 10:50 11:15 11:40 11:50 12:15 12:40 12:35 13:05 13:20 13:35 13:30 14:05 14:10 14:30
Łabowa 9:49 09:59 10:29 10:34 10:54 11:19 11:44 11:54 12:19 12:44 12:39 13:09 13:24 13:39 13:34 14:09 14:14 14:34
Kotów 9:52 10:02 10:32 10:37 10:57 11:22 11:47 11:57 12:22 12:47 12:42 13:12 13:27 13:42 13:37 14:12 14:17 14:37
Nowa Wieś  9:53 10:03 10:33 10:38 10:58 11:23 11:48 11:58 12:23 12:48 12:43 13:13 13:28 13:43 13:38 14:13 14:18 14:38
Roztoka Wielka k/Kr. 9:59 10:09 10:39 10:44 11:04 11:29 11:54 12:04 12:29 12:54 12:49 13:19 13:34 13:49 13:44 14:19 14:24 14:44
Mochnaczka 10:03 10:13 10:43 10:48 11:08 11:33 11:58 12:08 12:33 12:58 12:53 13:23 13:38 13:53 13:48 14:23 14:28 14:48
Krynica Zdrój  10:08 10:18 10:48 10:53 11:13 11:38 12:03 12:13 12:38 13:03 12:58 13:28 13:43 13:58 13:53 14:28 14:33 14:53
Krynica Zdrój UM 10:15 10:25 10:55 11:00 11:20 11:45 12:10 12:20 12:45 13:10 13:05 13:35 13:50 14:05 14:00 14:35 14:40 15:00
Krynica Zdrój Szpital 10:19 10:29 10:59 11:04 11:24 11:49 12:14 12:24 12:49 13:14 13:09 13:39 13:54 14:09 14:04 14:39 14:44 15:04
Krynica Zdrój Dolna 10:24 10:34 11:04 11:09 11:29 11:54 12:19 12:29 12:54 13:19 13:14 13:44 13:59 14:14 14:09 14:44 14:49 15:09
Powroźnik PKP 10:27 10:37 11:07 11:12 11:32 11:57 12:22 12:32 12:57 13:22 13:17 13:47 14:02 14:17 14:12 14:47 14:52 15:12
Muszyna Rynek 10:33 10:43 11:13 11:18 11:38 12:03 12:28 12:38 13:03 13:28 13:23 13:53 14:08 14:23 14:18 14:53 14:58 15:18
Złockie Szkoła 10:36 10:46 11:16 11:21 11:41 12:06 12:31 12:41 13:06   13:26 13:56 14:11 14:26 14:21 14:56 15:01 15:21
Szczawnik  10:40 10:50 11:20 11:25 11:45 12:10 12:35 12:45 13:10   13:30 14:00 14:15 14:30 14:25 15:00 15:05 15:25
PrzystankiDD,6,7D6D7D,6DD,6,7,+D67DD6D
N.S.Dw.PKS stanowisko 5 14:30 14:50 15:15 15:20 15:45 16:05 16:10 16:35 17:00 17:35 18:05 18:05 18:15 18:40 19:10 19:15
N.S. ul. Batorego 14:33 14:53 15:18 15:23 15:48 16:08 16:13 16:38 17:03 17:38 18:08 18:08 18:18 18:43 19:13 19:18
N.S. Dw. PKP 14:36 14:56 15:21 15:26 15:51 16:11 16:16 16:41 17:06 17:41 18:11 18:11 18:21 18:46 19:16 19:21
N.S. Zawada  14:45 15:05 15:30 15:35 16:00 16:20 16:25 16:50 17:15 17:50 18:20 18:20 18:30 18:55 19:25 19:30
Nawojowa  14:48 15:08 15:33 15:38 16:03 16:23 16:28 16:53 17:18 17:53 18:23 18:23 18:33 18:58 19:28 19:33
Frycowa  14:52 15:12 15:37 15:42 16:07 16:27 16:32 16:57 17:22 17:57 18:27 18:27 18:37 19:02 19:32 19:37
Maciejowa  14:55 15:15 15:40 15:45 16:10 16:30 16:35 17:00 17:25 18:00 18:30 18:30 18:40 19:05 19:35 19:40
Łabowa 14:59 15:19 15:44 15:49 16:14 16:34 16:39 17:04 17:29 18:04 18:34 18:34 18:44 19:09 19:39 19:44
Kotów 15:02 15:22 15:47 15:52 16:17 16:37 16:42 17:07 17:32 18:07 18:37 18:37 18:47 19:12 19:42 19:47
Nowa Wieś  15:03 15:23 15:48 15:53 16:18 16:38 16:43 17:08 17:33 18:08 18:38 18:38 18:48 19:13 19:43 19:48
Roztoka Wielka k/Kr. 15:09 15:29 15:54 15:59 16:24 16:44 16:49 17:14 17:39 18:14 18:44 18:44 18:54 19:19 19:49 19:54
Mochnaczka 15:13 15:33 15:58 16:03 16:28 16:48 16:53 17:18 17:43 18:18 18:48 18:48 18:58 19:23 19:53 19:58
Krynica Zdrój  15:18 15:38 16:03 16:08 16:33 16:53 16:58 17:23 17:48 18:23 18:53 18:53 19:03 19:28 19:58 20:03
Krynica Zdrój UM 15:25 15:45 16:10 16:15 16:40 17:00 17:05 17:30 17:55 18:30 19:00 19:00 19:10 19:35 20:05 20:10
Krynica Zdrój Szpital 15:29 15:49 16:14 16:19 16:44 17:04 17:09 17:34 17:59 18:34 19:04 19:04 19:14 19:39 20:09 20:14
Krynica Zdrój Dolna 15:34 15:54 16:19 16:24 16:49 17:09 17:14 17:39 18:04 18:39   19:09 19:19 19:44   20:19
Powroźnik PKP 15:37 15:57 16:22 16:27 16:52 17:12 17:17 17:42 18:07 18:42   19:12 19:22 19:47   20:22
Muszyna Rynek 15:43 16:03 16:28 16:33 16:58 17:18 17:23 17:48 18:13 18:48   19:18 19:28 19:53   20:28
Złockie Szkoła 15:46 16:06 16:31 16:36 17:01 17:21 17:26           19:31 19:56   20:31
Szczawnik  15:50 16:10 16:35 16:40 17:05 17:25 17:30           19:35 20:00   20:35

Legenda:

  • D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt,
  • S - kursuje w dni nauki szkolnej,
  • 6 - kusuje w soboty,
  • 7 -kursuje w niedziele.

pobierz rozkład